BIP Urzędu Miejskiego w Łomiankach

Aktualnie znajdujesz się na:

VIII Kadencja (2018-2023)

Skład Rady Miejskiej w Łomiankach
VIII kadencji (2018-2023)
 

  • Maria Jolanta Pszczółkowska – przewodnicząca tel. 22 76 86 341, tel. kom. 666-834-560 e-mail: biuro.rady@lomianki.pl, maria.pszczolkowska@radna.lomianki.pl
  • Krzysztof Marek Wawer - wiceprzewodniczący, krzysztof.wawer@radny.lomianki.pl
  • Cezary Astrau - tel. 516 097 112, e-mail: cezary.astrau@interia.pl, cezary.astrau@radny.lomianki.pl
  • Piotr Łukasz Bartoszewski - piotr.bartoszewski@radny.lomianki.pl
  • Grzegorz Andrzej Bryk - tel. 602 105 150, e-mail: grzegorzbryk1@wp.pl, grzegorz.bryk@radny.lomianki.pl
  • Magdalena Maria Cłapińska - magdalena.clapinska@radna.lomianki.pl
  • Tomasz Dąbrowski - tel. 530 771 222, tomasz.dabrowski@radny.lomianki.pl
  • Tomasz Henryk Dąbrowski - tomasz.henryk.dabrowski@radny.lomianki.pl
  • Marcin Etienne - tel. 601 291 273, e-mail: marcin.etienne@gmail.com, marcin.etienne@radny.lomianki.pl
  • Agnieszka Gawron-Smater - tel. 606 44 99 18, e-mail: agawronsmater@gmail.com, agnieszka.gawron-smater@radna.lomianki.pl
  • Andrzej Graf (1950 - 2020)
  • Mateusz Kazimierz Krogulec - e-mail: krogulec.mateusz@gmail.com, mateusz.krogulec@radny.lomianki.pl
  • Grzegorz Stanisław Lenard - grzegorz.lenard@radny.lomianki.pl
  • Michał Grzegorz Naftyński - tel. 53 53 53 412; e-mail: rajca.naftynski@gmail.com, michal.naftynski@radny.lomianki.pl
  • Mariola Anna Niecikowska - tel. 608 679 122, mariola.niecikowska@radna.lomianki.pl
  • Adam Janusz Salwowski - adam.salwowski@radny.lomianki.pl
  • Jerzy Serzysko - tel. 502 556 276, jerzy.serzysko@radny.lomianki.pl
  • Janusz Andrzej Skonieczny - e-mail: janusz.skonieczny@lomianki.org
  • Maciej Rafał Wroniewski - ,aciej.wroniewski@radny.lomianki.pl
  • Joanna Zabłocka-Łudzeń - e-mail: jzablockaludzen@gmail.com, joanna.zablocka-ludzen@radna.lomianki.pl
  • Maria Jolanta Zalewska - maria.zalewska@radna.lomianki.pl
  • Agnieszka Krystyna Zdunek - tel. 506 582 535, e-mail: agnieszka.zdunek@vp.pl, agnieszka.zdunek@radna.lomianki.pl

Metadane

Data publikacji : 22.06.2019
Data modyfikacji : 15.10.2021
Podmiot udostępniający informację:
Urząd Miejski w Łomiankach
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Osoba modyfikująca informację:
Magdalena Kowalska

Opcje strony

do góry